Doprava zdarma

Skleník VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm stříbrný + záruka 10 let na polykarbonát

PRO VÁS ZDARMA: základna VITAVIA URANUS 11500 v hodnotě 3 290 Kč + automatický otvírač VITAVIA v hodnotě 1 090 Kč ZDARMA!

AKCE - DOPRAVA ZDARMA: tento produkt Vám doručíme ZDARMA!

Skleník VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm stříbrný + záruka 10 let na polykarbonát

Tisk výrobku

Zboží doručíme na libovolnou adresu v ČR
(k Vám domů, na chatu či chalupu).

Zaplatit můžete:
- přímo řidiči při dodání zboží
- běžným bankovním převodem
- rychlou a bezpečnou on-line platbou PayU.

SERVIS EXTRA:
v případě závady v záruční době zajistíme ZDARMA svoz na opravu do autorizovaného servisního střediska. Více o Servisu Extra.

Cena pro Vás:
25 400 Kč
včetně DPH

Termín dodání obvykle do 3 dnů.

Zeptejte se prodavače

SPLÁTKOVÝ PRODEJ ESSOX
Bližší informace zde.

Spočítejte si splátky

Dárek ZDARMA

Výrobce: Vitavia Garden (Velká Británie)

Katalogové číslo: LanitPlast_Uranus_11500_PC_4

Záruka: 2 roky

Skleník VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm stříbrný + záruka 10 let na polykarbonát:

Technické parametry skleníku:

 • Barva: stříbrná
 • Střešní okna: 4x
 • Plocha: 11,5 m2
 • Šířka (vnější): 2,57 m
 • Délka (vnější): 4,46 m
 • Výška (vnější): 2,46 m
 • Dveře: dvojité posuvné
 • Světlost dveří (š x v): 1,22 x 1,91 m
 • Ukotvení prosklení: ocelové sponky
 • Materiál konstrukce: eloxovaný hliník síla 1,2 mm
 • Materiál prosklení: komůrkový polykarbonát 4 mm (Velká Británie)
 • Záruka na prosklení: 10 let na nerozbitnost krupobitím
 • Výrobce / dovozce: Vitavia Garden (Velká Británie) / LANIT PLAST

Skleníky řady URANUS jsou zařazeny do kategorie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcem z Velké Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení je z tepelně-izolačních komůrkových polykarbonátových desek síly 4 nebo 6 mm (podle modelu skleníku). Střešní okna jsou vždy zasklena polykarbonátem 4 mm. Prosklení je do hliníkových profilů kotveno pomocí ocelových sponek - odolné vůči větru.

Polykarbonát - velmi kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality vyrábíme prosklení k většině skleníků v naší firmě a používáme komůrkový polykarbonát Marlon (výrobce Brett Martin - Velká Británie) nebo polykarbonát Sunlite (výrobce Palram Europe - Německo). Oba polykarbonáty naše firma oficiálně dováží do ČR jako regionální partner jejich výrobců a máme na ně vlastní české zkušební protokoly (vystavené na LANIT PLAST, s.r.o.). Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené prokazatelně kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací (viz odkaz na české certifikáty na konci stránky).

Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 122 x 191 cm), AL profily, prosklení, 2x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku (pak není nutné dokupovat základnu z pozinkovaného plechu) nebo na základnu z pozinkovaného plechu (nutno dokoupit). Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny doporučujeme.

Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu.

Upozornění: Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím poskytujeme smluvní prodlouženou záruku 10 let za splnění uvedených podmínek:

Prodejce poskytuje spotřebiteli smluvní záruku 10 let (deset let), že nedojde ke vzniku otvoru skrz stěnu desky vlivem přímého působení běžného krupobití na povrch desek chráněný UV filtrem. Nároky při poškození kroupami budou posuzovány pomocí testu simulace krupobití (ref. EMPA 1368761). Vzorky poškozených desek budou testovány působením umělých krup o průměru 20mm rychlostí 21 m/s. Pokud nedojde při tomto testu k vyražení otvoru, nebude reklamace uznána. Záruka se nevztahuje: o na případné drobné barevné změny v odstínu barvy desek, které mohou vzniknout postupem času o na případné stopy (prohlubně) po kroupách

Smluvní záruky platí pouze za dodržení níže uvedených obecných podmínek záruky, které si můžete stáhnout v PDF (v části dole ke stažení).

Skleník Vitavia Uranus 11500 PC 4 - fotogalerie:

Skleník VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm stříbrný + záruka 10 let na polykarbonát Skleník VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm stříbrný + záruka 10 let na polykarbonát Skleník VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm stříbrný + záruka 10 let na polykarbonát Skleník VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm stříbrný + záruka 10 let na polykarbonát Skleník VITAVIA URANUS 11500 PC 4 mm stříbrný + záruka 10 let na polykarbonát

Dokument ke stažení:  zakladni-rady-ke-stavbe-skleniku.pdf

Dokument ke stažení:  zakladni-pokyny-ke-stavbe.pdf

Dokument ke stažení:  URANUS-navod-na-montaz-a-udrzbu.pdf

Dokument ke stažení:  smluvni_zaruka_komurkovy_polykarbonat.pdf

Dokument ke stažení:  smluvni_zaruka_AL_konstrukce.pdf

Cena zboží je konečná, při nákupu do 1 500 Kč je účtována doprava 90 Kč. Nad 1 500 Kč je doprava zdarma.

Cena zboží je včetně DPH! Jsme plátci DPH.

Jsme odborní prodejci s kamennou prodejnou a vlastním expedičním skladem - už od roku 2005!

Všechny výrobky co prodáváme známe, servis je zajištěn svozem do servisu nebo v servisech po celé ČR.

Všechno zboží pochází z oficiální české distribuce daných značek - pozor na nelegální dovozy, nebudete mít do budoucna zajištěný servis ani náhradní díly!

Balení zboží

Zboží je zabaleno v originálních obalech od výrobců, je kompletní (výrobky označené "holé nářadí" jsou bez akumulátoru a nabíječky) a není nutné nic dokupovat kromě oleje či benzinu u benzinových motorů. Součástí je podrobný návod k montáži a použití v češtině.

Doprava zboží:

Zboží dopravujeme přepravní službou DPD nebo PPL Sprint s dodáním v pracovních hodinách.
Termín dodání je uveden u zboží v detailu produktu. U výrobků, kde je to označeno je dodání do druhého dne! (objednávky do 10 hodin nebo i déle po telefonické či e-mailové dohodě).

Záruční list a faktura

U většiny značek už není záruční list, jako doklad slouží naše faktura. U značek, kde záruční listy jsou Vám ho zašleme společně s fakturou potvrzený.

Uvedení do provozu

Všechny výrobky jsou připravené k plnému použití. U benzinových strojů, které nejsou u nás připravovány k provozu je nutné doplnit maziva a benzin u výrobků vybavených benzinovým motorem. U řetězových pil je nutné nasadit řetězovou lištu a napnout řetěz. Vše je důkladně popsáno v návodu k použití, který si předem důkladně prostudujte!

Příprava k použití je pro každého zručného zahradníka hračkou!

Záruka a servis:

Na všechny výrobky je záruka 24 měsíců, některé značky mají prodlouženou záruku 36 až 72 měsíců při splnění podmínek výrobce. Seznam autorizovaných servisů, které jsou povinny zboží opravit.

Pokud by byly s některým servisem problémy, neváhejte a informujte nás! Prioritou je spokojenost Vás zákazníků!

Dotazy a informace:

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište na adresu: info@ceskazahrada.cz
nebo volejte na telefon: 603 579 047, pan Ladislav Borek


HUSQVARNA GROUP - značky Gardena, Partner a MCCulloch patří pod koncern Husqvarna Group, což již samo o sobě je důkazem kvality těchto značek.

Akce ECHO Profesionál Zahradní traktory Zahradní traktor AL-KO Zahradní traktory Zahradní traktory MTD ECHO-ES-501SX Kultivátory Pubert Štípačky na dřevo Scheppach Special Edition AL-KO Sekačky Weibang MTD 53 SPKV HW Akumulátorová technika Vertikutátor Gardena EVC 1000 - vítěz testu!