Doprava zdarma

Solární ohřev bazénů

Připravili jsme pro Vás vynikající a kvalitní solární ohřevy bazénů Palram, zde je stručný přehled proč koupit právě tyto ohřevy:

  • výborné know-how - Palram vyrábí solární pyramidy již dlouhá léta
  • kopule ze 100% polykarbonátu Palram se 100% UV ochranou - nekřehne, nežloutne a díky perfektní UV ochraně chrání i systém trubek uvnitř. Ohřev od Palramu si tak zi zachovává stejnou účinnost po dlouhá léta. Konkurence vyrábí především v Číně, kde je problém s kvalitou polykarbonátu nebo vyrábí kopule z jiných, málo ušlechtilýc materiálů, které se snadno rozbijí a podléhají výrazným strukturálním změnám (PE apod.)
  • až o 20% větší účinná plocha kopule znamená i více zachyceného tepla. Počet vinutí u hadice je oproti některým výrobkům na trhu až dvojnásobné.
  • u obou modelů se dá zapojit do série větší množství jednotek a dají se tak vyhřívat i větší bazény

Řadit podle: Řadit sestupně Řadit vzestupně
Vybrat výrobce:
 PALRAM APPLICATIONS LTD (Izrael)
Strana 1 z 1    Celkem 2 výrobků
První Předchozí Další Poslední
Solar AquaDome ZIP
Doprava po celé ČR ZDARMA!

Solar AquaDome ZIP

Technické parametry: doporučený objem bazénu cca do 7 m3 pro 1 jednotku Max. rozdíl v teplotě vody: 6 °C Max. tlak vody: 2,03 bar >>>

Vaše cena: 2 299 Kč

Dostupnost: Na dotaz.

Solar AquaDome ZIP
Solar AquaDome Grand
Doprava po celé ČR ZDARMA!

Solar AquaDome Grand

+ sada šroubováků FIELDMANN FDS 5003-18R v hodnotě 2...

Technické parametry: Doporučený objem bazénu cca do 15-20 m3 na jednotku Max. rozdíl v teplotě vody: 6 °C Max. tlak vody: 2,03 bar Průtok >>>

Dárek zdarma

Vaše cena: 4 999 Kč

Dostupnost: Na dotaz.

Solar AquaDome Grand
Strana 1 z 1    Celkem 2 výrobků
První Předchozí Další Poslední
ECHO-ES-501SX Zahradní traktory Kultivátory Pubert Štípačky na dřevo Scheppach Special Edition Zahradní traktory Zahradní traktor AL-KO AL-KO Sekačky Weibang Akumulátorová technika MTD 53 SPKV HW Aku program Greenworks Zahradní traktory MTD Vertikutátor Gardena EVC 1000 - vítěz testu!